Lampy wiszące polskiego producenta

Lampy wiszące to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów lamp do naszych przestrzeni prywatnych oraz publicznych. Jako polski producent lamp mamy w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań i modeli lamp wiszących, które wpasować można w każdą przestrzeń, niezależnie od jej stylu, wielkości i przeznaczenia. Polskie lampy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem tych odbiorców, którzy szukają produktów najlepszej jakości, projektowanych w oparciu o polski design, który łączy się harmonijnie ze światowymi trendami. Dbamy o to, by dopracować każdy szczegół w naszych lampach, a Tobie zaproponować oświetlenie wysokiej klasy, zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym.

W ofercie Sigma znajdziesz zarówno lampy wiszące do sypialni, lampy wiszące do salonu jak i rozwiązania, które świetnie prezentują się w kuchniach, w jadalniach, nawet w łazienkach. Odpowiadamy na gusta każdego naszego Klienta, dbając o to, by nasze lampy wiszące można było dopasować do wielu wiodących stylów aranżacyjnych. Jednocześnie naszym założeniem jest wyjść o krok dalej i tworzyć lampy o mniej szablonowych, wyszukanych formach, elementach wykończenia i detalach.

Lampy sople, czy lampa kapelusz?

Nasza oferta to lampy wiszące o jednym lub kilku punktach światła, proste jak i bardziej finezyjne. Jeśli cenisz sobie prostotę i minimalizm, warto postawić na lampy sople, które zdecydowanie najszlachetniej wyglądają w ascetycznych, ale i bardzo eleganckich wnętrzach. Podobnie jest z lampami wiszącymi metalowymi, które najciekawiej prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach oraz tam, gdzie stawia się na styl industrialny. A może szukasz czegoś innego, bardziej wyrafinowanego? W takie gusta trafiają nasze modele cechujące się zaokrąglonymi, falującymi kształtami, ciekawymi kloszami i zdobieniami ze złota. Złota lampa wisząca będzie pasowała do klasycznie eleganckiego salonu lub sypialni, podobnie jak lampa kapelusz. Klasyka to także lampy kule – pojedyncze lub posiadające kilka punktów świetlnych. Lampy wiszące kule prezentują się zjawiskowo zarówno w szykownych mieszkaniach, ale i wszelkich hotelach, restauracjach, gabinetach czy butikach.

Lampa nad stół jako element dekoracyjny

Przykładem lampy wiszącej, która musi być praktyczna, a zarazem pełni ważną, dekoracyjną rolę jest lampa do jadalni nad stół. Lampa wisząca nad stół stanowi często główny element dekoracyjny – można sobie pozwolić na to, by była wyrazista, duża, a jednocześnie powinna rzucać dużo przyjemnego światła, przy którym miło będzie siedzieć. Sigma oferuje także sporo modeli, które pasować będą idealnie do jadalnianej przestrzeni.

W Sigmie możesz przebierać pośród wielu ciekawych modeli, rozwiązań, bawić się stylami i wymyślać ciekawe aranżacje z użyciem naszych lamp wiszących. Staramy się nasze lampy tworzyć w sposób elastyczny i tak, by były wielofunkcyjne. Większość modeli można więc dowolnie regulować pod względem wysokości jego zawieszenia. Odpowiadamy także na potrzeby znalezienia lampy wiszącej dającej skoncentrowane lub całkowicie rozproszone światło. Podobną funkcję do lamp wiszących pełnią lampy sufitowe, które są dobrym rozwiązaniem w przypadku niższych sufitów. W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych modeli obu rodzajów lamp.

Zarządzaj plikami cookies