Kinkiety ścienne – stylowe oświetlenie dodatkowe

Niektóre pomieszczenia zdecydowanie wymagają dodatkowego, uzupełniającego oświetlenia. Takim oświetleniem mogą być kinkiety, które mogą mieć formę lampy nad lustro, ale mogą być także montowane na wiele innych sposobów. To uniwersalny rodzaj dodatkowego oświetlenia ściennego, które sprawdzi się w przedpokojach, w łazienkach, w sypialniach, w salonach, w jadalniach – jednym słowem wszędzie. Wystarczy je dobrze ulokować oraz dobrać stylem do reszty aranżacji danego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz kinkiety utrzymane w różnej stylistyce – kinkiety loftowe, kinkiety metalowe, kinkiety z abażurem i wiele innych ciekawych propozycji.

Polski producent lamp

Sigma to polski producent lamp, a naszym celem jest tworzenie nowoczesnego oświetlenia, które łączy w sobie funkcjonalność i najlepszy design. Wynikiem naszych starań są liczne kolekcje, na które składają się różne rodzaje lamp – lampy sufitowe, wiszące, podłogowe, lampy spoty, lampki stołowe i właśnie kinkiety. Nasze lampy projektowane są w oparciu o obowiązujące trendy i nasz własny zmysł estetyczny. Cieszymy się, iż dziś możesz wybierać spośród oświetlenia pasującego swoim charakterem do aranżacji klasycznych, industrialnych, skandynawskich, glamour, shabby chic i wielu innych.

Kinkiet do sypialni, ale nie tylko

Kinkiety bardzo często wybierane są do sypialni. Tego typu oświetlenie pasuje jak ulał jako dodatkowe źródło światła po obu stronach łóżka u jego wezgłowia lub nad nim. Tym sposobem kinkiet może zastąpić typową lampkę nocną i umożliwić czytanie przed snem czy wieczorne rozmowy w łóżku. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych form, kinkiety druciane, kinkiety z mlecznymi kloszami, lampy metalowe jak i takie z dodatkiem drewnianych elementów dekoracyjnych.

Ale kinkiety ścienne to rodzaj lamp o bardziej wszechstronnym zastosowaniu, które świetnie sprawdzą się także poza sypialniami. Najlepiej jest zamontować je tam, gdzie lubimy odpoczywać – w salonie mogą to być okolice fotela lub narożnika. W przedpokojach i w łazienkach kinkiety warto zawiesić w okolicy luster – symetrycznie po obu stronach. Ten typ lamp idealnie sprawdza się również na korytarzach, świetnie doświetlając schody. W holach kinkiety mogą być z powodzeniem głównym źródłem światła, lecz w innych wnętrzach stanowią najczęściej oświetlenie typowo uzupełniające i są modnym dodatkiem aranżacyjnym.

Kinkiety – dekoruj światłem

Twój salon lub sypialnia wydają Ci się nie dość dobrze oświetlone? Postaw na kinkiety w formie stylowych lamp metalowych. Sigma oferuje lampy ścienne, które ułatwią Ci relaks, pracę, a jednocześnie ozdobią przestrzeń, na której zostaną zamontowane. Klosze metalowe, szklane, a może kinkiet nowoczesny w kształcie metalowej rurki? W naszej ofercie znajdziecie bardzo proste formy jak i te bardziej finezyjne, tak, by każdy wpasował odpowiedni rodzaj lampy do własnej przestrzeni.

Zarządzaj plikami cookies