Lampki nocne

Lampki nocne to sposób na dodatkowe, przytulne oświetlenie sypialni, a dodatkowo dekoracja wnętrza. Światło jakie dają tego typu lampki powinno być subtelne, sprzyjać budowaniu klimatu, pozwolić na swobodne czytanie książek lub prasy w łóżku, a także pomagać w porannej pobudce. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych modeli lampek nocnych do sypialni, które można także traktować jako lampki stołowe i znaleźć dla nich miejsce na wszelkich komodach, stolikach pomocniczych, konsolach. Poszczególne kolekcje naszych lampek wpisują się w różne style aranżacyjne. Zadbaliśmy o to, by każdy znalazł tu coś, co będzie odpowiadało jego gustowi i wyobrażeniom o doskonałym wnętrzu rozświetlonym ciekawym oświetleniem.

Polskie lampy

Sigma to lampy, które projektowane i tworzone są w Polsce, co jest dla nas ogromną chlubą i powodem do dumy. Cechuje nas wypracowany przez lata design własny zmysł estetyczny, ale także praca oparta na aktualnie panujących trendach i modach w kwestii wnętrz i oświetlenia. Z przyjemnością stworzyliśmy dla Was wiele różnych modeli nowoczesnych lampek nocnych do sypialni – idealnych lampek do czytania w łóżku, do prowadzenia wieczornych rozmów czy jako oświetlenie, które o poranku pozwoli nam bez problemu sięgnąć po telefon lub okulary z nocnego stolika. Wszyscy chcemy pięknie wypoczywać i spać, a gustowny stolik przy łóżku, stylowy budzik oraz designerska lampa nocna to niezbędne elementy sypialniane, które tworzą niepowtarzalny charakter tej przestrzeni.

Lampki nocne metalowe i nie tylko

Sigma na pewno kojarzy Wam się z licznymi rozwiązaniami oświetleniowymi, i słusznie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbogatsza i pozwoliła Wam „dopieścić” swoje cztery kąty pod względem wymarzonego oświetlenia. Ma być funkcjonalnie, praktycznie, ale i stylowo. Dlatego też nasze kolekcje to propozycje lampek metalowych, lampek stołowych szklanych, lampek nocnych z abażurem, z elementami miedzi, z mlecznymi kloszami i wiele, wiele innych. Nasze lampy można wpasować we wnętrza klasyczne, industrialne, wnętrza art deco, glamour i wiele innych. Lampy stołowe industrialne mają proste formy, najczęściej metalowe i świetnie dekorują wnętrza urządzone w duchu loftowym czy minimalistycznym. Nasze lampy z mlecznymi kloszami idealnie podkreślają cechy wnętrz klasycznych i art deco – dekoracyjność i luksus. Dla miłośników uniwersalnych rozwiązań polecamy lampki nocne z abażurem, które nigdy nie wychodzą z mody i są uniwersalne, a przy tym eleganckie.

Oświetlenie w sypialni można dodatkowo uzupełnić o lampy podłogowe, kinkiety, lampy wiszące i żyrandole. Wszystkie te rodzaje oświetlenia dostępne są u nas. Poszczególne kolekcje to zestawy lamp w tej samej stylistyce, dzięki czemu możesz zaaranżować każde domowe wnętrze kompletem oświetlenia, który będzie najbliższy Twojemu wyczuciu estetyki i stylowi.

Zarządzaj plikami cookies