Unikatowe wzory i wyjątkowe wykonanie. Dakota wkracza na salony!

Dakota to kwintesencja stylu loftowego, industrialnego, który w ogromnej mierze zapanował w naszych domach i mieszkaniach. Za co go kochamy? Na pewno za przestrzeń, za niebanalne aranżacje jakie pozwala tworzyć, za metal, drewno, cegłę i szkło, które razem w jednym wnętrzu prezentują się całkowicie kompletnie.

Z miłości do tego stylu powstała nasza seria Dakota- gama lamp wiszących, stojących, kinkietów i sufitowych reflektorów. Dakota to zgrabne połączenie drewna i metalu dostępne w dwóch odcieniach (brązu i beżu), które dzięki dość solidnej i wyrazistej konstrukcji ma szansę stać się głównym akcentem dekoracyjnym niejednego wnętrza.

Lampa domowych przestrzeni, a także wystawnych salonów

Niebanalne wykorzystanie drewnianej sklejki o niepowtarzalnych wzorach drewna sprawia, iż żaden egzemplarz tych lamp się nie powtarza, a każdą traktować można jak unikat. To spory plus dla tych, którzy poszukują do przestrzeni swoich domów czy mieszkań czegoś, co będzie unikatowe. Rysunki drewna to nie jedyny detal, jaki został tu podkreślony, specjalnie uwidoczniliśmy także boczne śruby, które spinają konstrukcję lamp- zdecydowanie podkreśla to dodatkowo ich industrialny charakter i surowość.
Lampy z serii Dakota to oświetlenie, które wpasować można w każdą domową przestrzeń – w zależności od danego modelu można umieścić je i w korytarzach (kinkiety) i w kuchniach (pojedyncze lub podwójne lampy wiszące), nad stołami w jadalni (potrójne lampy wiszące) oraz w gabinetach czy przy łózkach sypialnianych (lampki stojące, biurkowe). Prosta konstrukcja lamp wpisująca się w prostokąt i kwadrat to kolejna ich cecha, która idealnie współgra ze stylem przemysłowych, artystycznych loftów.

Tworząc wnętrze z wykorzystaniem lamp kolekcji Dakota stworzyć można bardzo oryginalną przestrzeń do życia, jednocześnie wyrazistą co uniwersalną i ponadczasową, pełną prostoty, surowości i indywidualnego charakteru jej mieszkańców.


Wejdź do katalogu i zobacz wszystkie rodzaje lamp Dakota


Zarządzaj plikami cookies