Sigma Lighting na biznesowych targach wnętrz Warsaw Home Contract 2021

Jako jeden z liderów na rynku oświetlenia oraz firma z ambicjami rozwoju i biorąca udział w kreowaniu trendów, mieliśmy przyjemność wziąć udział w dużym biznesowym wydarzeniu – Warsaw Home & Contract (27 – 30.10.2021). To cykliczne wydarzenie jak zawsze przyciągnęło cała masę wystawców z branży wyposażenia wnętrz, a także entuzjastów najlepszego designu w postaci profesjonalistów jak i amatorów.


Targi Wnętrz Warsaw Home & Contract 2021 odbyły się już po raz czwarty i jak zawsze przyciągnęły ogromną liczbę ludzi, którzy na co dzień tworzą ciekawy design jak i tych, którzy takim designem pragną się otaczać. Idea tych spotkań coraz prężniej się rozwija, a my tym samym kolejny raz bierzemy udział w targach plasujących się na 4. miejscu pod względem ich wielkości wśród podobnych wydarzeń wnętrzarskich w Europie.

Jak zawsze mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi kontrahentami jak i z projektantami oraz architektami wnętrz. Te spotkania i rozmowy zawsze cieszą, ponieważ ogromnie inspirują i pokazują w jakim kierunku podąża branża. Podpatrujemy jakie nowości pojawiają się na rynku jak również sami pokazujemy to, co kreujemy i co trafia finalnie do najpiękniejszych przestrzeni Waszych domów jak i hoteli, restauracji, biur i w wiele innych miejsc.

Najnowsza kolekcja oświetlenia Sigma Lighting

Warsaw Home & Contract 2021 było okazją do zaprezentowania naszej najnowszej kolekcji oświetlenia. Największym powodzeniem i uwagą cieszyły się linie SFERA, TELMA oraz ARGON. Te właśnie kolekcje przyciągnęły uwagę wielu kontrahentów jak i zdobyły wiele wyrazów sympatii wśród osób z branży, w tym architektów wnętrz i ludzi na co dzień zajmujących się kreowaniem przestrzeni. Nasze stoisko nie byłoby jednak tak ciekawe i imponujące, gdyby nie współpraca z dwoma wspaniałymi podmiotami – firmą Hagen Jacobsen, zajmującą się cięciem rur CNC, oraz wspaniałą pracownią rzeźby Monka Art. To właśnie dzięki wspólnym wysiłkom i kreatywnym pomysłom stworzyliśmy stoisko, które wręcz kazało się zatrzymać i „złapać” z nami kontakt. Ogromnie nas to usatysfakcjonowało, a rezultaty możecie obejrzeć w fotogalerii. Z głowami pełnymi nowych pomysłów i z energią płynącą z rozmów z fascynującymi ludźmi pozostaje nam dalej pracować, opracowywać nowe koncepcje i spotkać się na kolejnych podobnych wydarzeniach!

 

Zobacz nasz najnowszy katalog 2021/2022

Zarządzaj plikami cookies