Polecane modele lamp 2021

Trendy oświetleniowe na 2021 r. są zróżnicowane, dzięki czemu każdy może znaleźć w nich coś dla siebie. W tym roku, dominują przede wszystkim metaliczne klosze, kule, lampy w rozmiarze XXL oraz minimalistyczne formy np.: w kształcie sopli. Warto postawić również na złoto, naturalne materiały oraz kształty nawiązujące do natury. Jeśli chcesz podążać za trendami, koniecznie sprawdź nasze propozycje i przekonaj się jakie lampy są modne w tym roku.


 

Klosze kule

Lampy kule to dobrze znany trend wnętrzarski, który umacnia się w tym roku. Na szczególną uwagę zasługują wielopunktowe żyrandole, z okrągłymi kloszami zamontowanymi na prostej konstrukcji z rurek. W tym roku, nadzwyczaj modne są kule z mlecznego oraz przydymionego szkła. Lampy z kulistymi kloszami największe wrażenie robią w salonie lub w kuchni – zawieszone nad wyspą lub nad stołem.

ORO, ROMA oraz GAMA to lampy, które posiadają wszystkie cechy wspomnianych trendów. Modele te występują w kilku konfiguracjach, z których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie.

Metal nie wychodzi z mody

Okazałe metalowe abażury, minimalistyczne stalowe rurki i druciane klosze nadal nie wychodzą z mody. Takie oświetlenie najlepiej prezentuje się w kolorze czarnym, złoty lub białym. Lamp z lakierowanej stali nie brakuje w naszej ofercie. POKER, MOON czy też FLOWER to niebanalne propozycje dla miłośników nowoczesnych wnętrz. Ich metalowe klosze będą dodawać charakteru i mocnego akcentu pomieszczeniom. Dla miłośników niestandardowych dodatków, polecamy również lampę LUMEN GOLD, która posiada oryginalny kształt rurek skierowanych w różnych kierunkach.

Lampy w rozmiarze XXL

Lampa to nie tylko źródło światła, ale też element dekoracyjny wnętrza. W tym roku jedno jest pewne – im większa lampa tym lepiej. Duże konstrukcje przykuwają wzrok oraz tworzą niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Olbrzymie lampy są coraz chętniej wybierane przez projektantów, szczególnie do przestronnych, wysokich przestrzeni. W ten trend doskonale wpisują się lampy SFERA oraz TELMA. Modele te występują w kilku kolorach oraz rozmiarach, które można dopasować w zależności od wielkości docelowego pomieszczenia.

Sprawdź polecane modele 2021 w e-katalogu
Zarządzaj plikami cookies