Oświetlamy dom Sylwii Nowak.

Spełnieniem dla nas jest świadomość, iż nasze lampy zdobią i oświetlają Wasze najpiękniejsze i najciekawiej urządzone wnętrza. Jednym z przykładów jest nowy, piękny dom aktorki młodego pokolenia – Sylwii Nowak. Artystka niedawno wprowadziła się do swojej nowej rezydencji, do której wybrała oświetlenie naszej firmy.

Dom w stylu japandi

Cały dom urządzony jest w stylu japandi. To jeden z ciekawszych motywów aranżacyjnych, którego założenie jest połączeniem skandynawskiego minimalizmu z japońską estetyką. Proste bryły, oszczędne formy, geometryczne linie – to kwintesencja tej stylistyki. Neutralna kolorystyka, naturalne surowce jak drewno czy kamień, szlachetne materiały to także cechy stylu japandi, które tak bardzo zainspirowały młodą aktorkę. Dom jest przestrzenny, funkcjonalny i niezwykle elegancki. Willa umiejscowiona jest z dala od miejskiego zgiełku, w Kampinosie, co idealnie współgra z filozofią stylu japandi.

Jak oświetlić rezydencję urządzoną w stylu japandi? Mamy dla Was kilka propozycji, z których także skorzystała pani Sylwia. Oczywiście lampy do domu urządzonego w stylu japandi także muszą nosić jego cechy. Wybrać trzeba więc to, co jest połączeniem skandynawskiego szyku z japońską prostotą. Przykładem są nasze lampy KAPELLO, które zawisły w jadalni – są one świetną dekoracją tej przestrzeni, a ich miękka linia i szlachetny odcień wpisują się w zamysł japońskiej estetyki.Sprawdź ofertę lamp KAPELLO

Oświetlenie do minimalistycznych wnętrz

Inne modele lamp SIGMA wybrane przez panią Sylwię to przykłady połączenia prostoty wraz z ciekawą, metalową formą. W salonie, w kuchni oraz w korytarzach pojawiły się nasze reflektory ZOOM – oświetlenie bardzo dyskretne, a przy tym funkcjonalne i prezentujące się szlachetnie w minimalistycznych aranżacjach.

Nad kuchenną wyspą oraz w przestrzeni nad wanną miało pojawić się natomiast coś prostego, a jednocześnie przykuwającego wzrok. Dlatego też dobrym wyborem okazały się lampy wiszące SOPEL LASER w białej kolorystyce.

Nasze oświetlenie uzupełnia także aranżacje sypialni oraz domowego gabinetu. Kinkiety ROY w sypialni to propozycja łącząca w sobie miękkość formy, elegancję i praktyczne zastosowanie. W domowym biurze znalazło się miejsce na lampę podłogową JUMBO oraz lampkę stołową METRO, które są zbliżone do siebie stylistycznie. To sposób na estetyczne oświetlenie przestrzeni do pracy, gdzie pani Sylwia i jej mąż na pewno będą spędzać całkiem sporo czasu na rozwoju ambitnych planów zawodowych. Gratulujemy tak gustownych wnętrz!Sprawdź ofertę lamp SOPEL LASER

Sprawdź całą ofertę lamp Sigma


Zarządzaj plikami cookies