Lampy z elementami drewna, czyli kolekcje Robin i Mirror dla nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

Elementy drewna we wnętrzach to jeden z najbardziej lubianych detali. Drewno prezentuje się świetnie w wielu wnętrzarskich stylach, podkreślając ich elegancję oraz wyjątkowość. Zawsze przykuwa wzrok i jest ponadczasowe. Jako SIGMA bardzo lubimy projektować lampy, które łączą w sobie różne materiały, kształty, ciekawe elementy. Najczęściej tym sposobem powstają kolekcje, które pasują do niebanalnych wnętrz, idealnie odzwierciedlających indywidualizm mieszkańców. Takimi kolekcjami są lampy serii MIRROR oraz ROBIN.

MIRROR- geometria, mleczne klosze i elegancja drewna

Czy uważacie, że to co eleganckie to jedynie to, co posiada złocenia, kute elementy i fantazyjne dekory? Absolutnie nie. Często najwięcej elegancji tkwi tam, gdzie panuje prostota i oszczędność wyrazu, a jednocześnie ciekawa forma i najlepsze jakościowo wykończenie. Takie cechy braliśmy głownie za priorytet przy projektowaniu lamp serii MIRROR. To stylowe kinkiety, plafony i lampy wiszące, które podkreślą styl każdego wnętrza, które będą oświetlać. To, co rzuca się w oczy jako pierwsze to bez wątpienia geometria. Klosz w kształcie kuli wraz z półokrągłymi elementami dekoracyjnymi z drewna nadają charakteru lampom MIRROR. Niektórym przywodzą one na myśl planety z półpierścieniami, innym kojarzą się z bardzo eleganckimi wnętrzami hotelowych apartamentów- interpretacja jest dowolna, zaś my jesteśmy zadowoleni, iż prezentują się one tak niebanalnie, przełamują klasykę, a jednocześnie wcale od niej nie uciekają. W zależności od tego jakiej ilości światła potrzebujemy w danym wnętrzu lub jego części, możemy wybrać lampy z jednym lub kilkoma punktami świetlnymi. Możecie być pewni, że lampy MIRROR na pewno nie pozwolą przejść obok siebie obojętnie. To produkt zaprojektowany i wykończony bardzo pieczołowicie, który dobrze prezentował się będzie we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Lampy będą tworzyć spójną całość z drewnianą podłogą w zbliżonym kolorze lub z innymi elementami drewna wkomponowanymi w dane wnętrze. Docenią je także ci, którzy lubią naturalne materiały i bliski jest im nurt eko w aranżowaniu przestrzeni. W serii MIRROR znajdziecie lampy wiszące, plafony oraz kinkiety. Sprawdź pełną  ofertę lamp MIRROR.
Lampy ROBIN- kwintesencja loftowego charakteru Inna bardzo charakterna kolekcja naszej marki to seria lamp ROBIN. To lampy o bardzo wyraźnej stylistyce, które najlepiej prezentują się we wnętrzach urządzonych w loftowym stylu. Lampy we wnętrzach industrialnych odgrywają bardzo ważną rolę, ponieważ we wnętrzach tych bardzo istotne jest światło- i to dzienne i sztuczne. Seria ROBIN to lampy wiszące, stołowe, podłogowe, a także kinkiety, co pozwala na idealne oświetlenie całości loftowego apartamentu. Połączenie drewna i metalu oraz zamknięcie ich w geometrycznej, dość ciężkiej i surowej formie sprawia, iż seria ROBIN prezentuje się wyraziście i oddaje klimat stylu loft. Lampy te będą się dobrze komponować z bielą, szarościami czy beżem, kolorystyką najczęściej stosowaną w stylu industrialnym. Wnętrza industrialne to wnętrza surowe, chłodne, a każdy dodatek drewna wspaniale je „ociepla” i dodaje im pierwiastka domowego charakteru.  Wejdź do katalogu i zobacz wszystkie rodzaje lamp Sopel
Zarządzaj plikami cookies