Kolekcja Gama – lampy dla nowoczesnych przestrzeni

Jakie jest nowoczesne wnętrze, które pasuje do XXI wieku? To wnętrze przestronne, nieco sterylne, odważnie urządzone, choć z wykorzystaniem niedużej ilości mebli i akcesoriów. W ten nowoczesny trend idealnie wpisuje się kolekcja Gama – zdecydowanie najmodniejsza obecnie forma oświetlenia minimalistycznych i hipernowoczesnych przestrzeni mieszkalnych.

Wiszące lampy Gama; wyjątkowy styl i nienachalna elegancja

Kolekcja Gama to lampy wiszące w kilku wariantach oraz lampy w formie kinkietów, lampek biurkowych oraz lamp stojących, dostępne w białej lub czarnej kolorystyce z mlecznobiałymi, eleganckimi kloszami. Lampy Gama idealnie wpasują się do każdego wnętrza- od przedpokoju, przez kuchnię i łazienkę, na salonie i jadalni kończąc.

To kolekcja dość prosta w formie, a jednocześnie bardzo wysublimowana i niezwykle elegancka, łącząca prostą formę metalowej konstrukcji przełamaną okrągłymi kloszami, na których skupia się cała uwaga. Czasem wystarczy, by najprostszą nawet formę uzupełnić jednym znaczącym akcentem, by nadać jej niepowtarzalnego piękna- i tak jest tutaj.
Chodzi o detal, jakim jest złote wykończenie miejsca stylu klosza z metalową konstrukcją- mała rzecz, a przesądzająca o całym kunszcie tych projektów. Lampy to jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza, w tym wnętrz nowoczesnych. Wnętrza takie nie wymagają wiele mebli czy sprzętu- ma być minimalistycznie i przestrzennie, ale trzeba dbać o to, by to co tworzy to wnętrze było z najwyższej półki.

Kanapa, komoda, telewizor i ekskluzywna lampa wisząca- salonowi tworzonemu w duchu nowoczesnym nie trzeba zupełnie nic więcej. Kolekcja Gama stworzona została dla podkreślania ekskluzywnych i ponadczasowych przestrzeni- tak prywatnych jak i publicznych. Ciekawym zabiegiem może być „zabawa” w czerń i biel, a więc łączenie w jednym domu czy mieszkaniu zarówno białego jak i czarnego wariantu tych lamp.Wejdź do katalogu i zobacz wszystkie rodzaje lamp Gama
Zarządzaj plikami cookies