Salone del Mobile Milano.

Mediolańskie święto designu – tak często określane są największe na świecie targi designu i wyposażenia wnętrz Salone Del Mobile Milano. Elementem wydarzenia była Międzynarodowa Wystawa Oświetleniowa Euroluce, na której nie mogło nas zabraknąć. To tutaj kształtują się główne trendy, a produkty prezentowane na targach są znane i doceniane na całym świecie.

Światowy design

Targi Salone del Mobile Milano tworzą przestrzeń dla przedstawicieli najlepszych firm z branży designu. Tegorocznym motywem przewodnim targów były otwartość, zrównoważony rozwój i szukanie nowych rozwiązań. Była to już 61-sza edycja targów i jak zawsze przyciągnęła ogromną liczbę miłośników designu. Na tegorocznych targach, jak co 2 lata odbyła się wystawa oświetlenia Euroluce, w której mieliśmy okazję uczestniczyć. Wystawa Euroluce 2023 stawiała przede wszystkim na interdyscyplinarny charakter oświetlenia, nowoczesne technologie, a także interakcję z architekturą.

Dla nas wydarzenie to było okazją do nawiązania nowych relacji, wymiany doświadczeń i obserwacji największych światowych trendów. Te spotkania i rozmowy zawsze cieszą, ponieważ ogromnie inspirują i pokazują w jakim kierunku podąża branża. Podpatrujemy jakie nowości pojawiają się na rynku, jak również sami pokazujemy to, co kreujemy i co trafia finalnie do najpiękniejszych przestrzeni Waszych domów, jak i hoteli, restauracji, biur i wielu innych miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego stoiska, na którym zaprezentowaliśmy najnowsze modele oświetlenia, które wkrótce trafią do sprzedaży.
Zarządzaj plikami cookies